
Крісло складне рибальське коропове Elektrostatyk F5R fishing armchair 120 кг з підлокітниками
3 900 ₴
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 000334
Крісло складне рибальське коропове розкладачка Elektrostatyk F5R з підлокітниками та регульованою спинкою
Основні характеристики:
- Тип товару: крісло рибальське складне з підлокітниками
- Виробник: M-Elektrostatyk
- Країна виробник: Польща
- Модель: F5R
- Ширина: 50 см
- Глибина сидіння: 48 см
- Висота спинки: 60 см
- Висота сидіння: 33-46 см
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Вага: 7 кг
- Розміри у складеному вигляді: 58 х 20 х 80 см
- Матеріал каркасу: сталь
- Матеріал обшивки: поліестер з теплоізолюючим наповнювачем
- Колір зелений

Шукаєте комфортне та надійне крісло для риболовлі? Представляємо коропове крісло Elektrostatyk F5R - ідеальний вибір для любителів риболовлі та активного відпочинку на природі. Це рибальське крісло-розкладачка забезпечить вам зручність та комфорт протягом усього часу на природі.
F5R – флагманська модель Elektrostatyk, рибальське складне м'яке крісло-трансформер з усіма зручностями, а саме – з повним регулюванням усіх позицій, що дозволило трансформувати рибальське крісло у стійке коропове ліжко.

Комфортне та практичне крісло для рибалки виконане з водонепроникного матеріалу з теплоізолюючим наповнювачем. Воно досить швидко та легко розкладається, зручне при транспортуванні та забезпечить вам максимальний комфорт на рибалці.
Крісло коропове Elektrostatyk F5R з підлокітниками та регульованою спинкою (до 110 кг) має міцний каркас, зручні підлокітники з гумовим покриттям, регульовані ніжки та спинку. Кожну ніжку можна відрегулювати індивідуально, що робить крісло придатним для використання на нерівній або похилій поверхні. Ніжки мають широку основу, яка не дозволяє крісло занурюватися у вологу або м'яку землю.

У моделі також передбачена можливість встановлення підставки для ніг, яка подовжує крісло та дозволяє комфортно відпочити. Підставка для ніг POD не входить у комплект і купується окремо, дозволяючи трансформувати крісло у повноцінне коропове ліжко.
Крісло F5R – це поєднання високої якості, комфорту та функціональності, що робить його ідеальним вибором для любителів риболовлі та відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Elektrostatyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина спинки | 50 см |
| Глибина спинки | 48 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
- Ціна: 3 300 ₴








