Високоякісний електрогенератор польського бренда EINBACH модель G-POWER2000 SMART. Пристрій призначений для вироблення електроенергії напругою 230 В. Генератор напруги ідеально підходить для аварійного електропостачання.
Технічні характеристики:
- Потужність генератора: 1500 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Потужність двигуна: 2 к.с.
- Тип двигуна: двотактний
- Швидкість двигуна: 3600 об/хв
- Місткість паливного бака: 4,2 л
- Об'єм двигуна: 63 куб.см
- Тип палива: неетилований бензин 95
- Рівень звукової потужності: 95,6 дБ
- Розміри: 385x315x330 мм
- Вага: 13 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 1500 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Вага | 12 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 880 ₴






