Карповий мат люлька Mivardi M-UMENXL 88x45 см
Цей великий килимок для відчеплення риби з товстою підкладкою та високими бортами ідеально підходить для безпечного поводження з рибою. Він відповідає суворим вимогам до розмірів, що перевищують стандартну, малу вагу, компактності під час транспортування і передусім вирізняється чудовою ціною.
Ці параметри відбивають основні принципи лінійки продукції Entrix. Килимок обладнаний міцними ручками для перенесення. Завдяки продуманій конструкції його можна швидко розкласти та згорнути. Однак у розгорнутому вигляді він чудово зберігає форму. Високі борти неабияк полегшують поводження з рибою.

- Вага: 0,70 кг
- Ширина: 45 см
- Довжина: 88 см
- Висота: 20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Короповий мат |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴





